Dekoratérské studio Girlanda - bytový textil

Naše dekoratérské studio Girlanda nabízí služby v oblasti bytového textilu – zakázky zpracujeme od návrhu po realizaci - na klíč, dle Vašich představ. Prodáváme a šijeme záclony, závěsy, polštářky, luxusní povlečení a jiné textilní doplňky. Naše klientela je rozličná od soukromých bytů a domů, přes restaurace, hotely a kosmetická studia, kam jsme dodávali nejrůznější závěsy, záclony, garnýže, polštářky a další.

Srdečně Vás zveme do Girlandy v Hradci Králové!

HomePic1     HomePic1     HomePic1

Návrhy, šití aranžování

Rádi Vám poradíme při výběru záclon a závěsů, vhodných materiálů a barev do jakýchkoliv prostor. Naše dekoratérské studio Girlanda Vám umožňuje vybrat si ze stovky vzorků záclon, závěsů, potahových látek,různých barev, vzorů a materiálů.

Záclony, závěsy a dekorační látky

Záclony, závěsy a potahové látky nabízíme v různých cenách od základního standardu až po luxusní materiály. Vyberte si v našemdekoratérském studiu Girlanda záclony, závěsy a potahové látky v různých barevných i jednobarevných provedeních.

Ložní povlečení, polštářky a další

Ložní povlečení Vám nabízíme v luxusním provedení bavlněného saténu, v bavlně i krepu, například od firem Svoboda-Linen, Pema-laCasa, Greno, Valeron, Pierre Cardin, Le Velle, Goldentex /se Swarovského kameny/ ...aj

Dekoratérské studio bytového textilu GIRLANDA Hradec Králové

V našem studiu Girlanda najdete široký výběr záclon a závěsů, dekoračních látek, potahových látek, dekoračních polštářků, záclonové galanterie a výrobků šitých přímo na míru Vašeho vybavení i možností. Zakázky spolu s Vámi zaměříme, vybereme a ušijeme z různých materiálů a vzorů na zakázku k Vaší spokojenosti. Za svou kvalitní práci v oboru bytového textilu a poradenství designu ručíme.

Záclony a závěsy

Dekoratérské studio poskytuje širokou škálu záclon i závěsů. Nabízíme záclony a závěsy zahraničních i tuzemských výrobců, v nejrůznějších výškách i šířkách, v moderních i zámeckých vzorech, barvách, úpravách a materiálech - voálové záclony, režné záclony, organzy, vitrážkové záclony, moderní záclony, luxusní látky, různé typy závěsů a spoustu záclonové galanterie. Naleznete u nás materiály i vzory, které se budou hodit jak do soukromých prostor, stejně jako do hotelů, rezidencí, kanceláří a salónů.